News MMBpackaging

 
 

 

 

 

Computer translation news MMBpackaging

Nieuwsberichten van en over MMBpackaging

31-3-2011

MMBverpakkingen hoofdsponsor nieuwbouw dierenasiel Breda e.o.

MMB draagt dieren een warm hart toe en is hoofdsponsor van de nieuwbouw.
lees hier de nieuwsbrief over de voortgang nieuwbouw.

24-1-2011

Transparante verpakking voetbal Ajax AmsterdamMMBverpakkingen scoort bij Ajax Amsterdam.

Wij zijn erg trots dat we voor Studio Ajax van AT5 de geschenkverpakking voor de voetbal mochten ontwerpen en produceren.
Thomas van Mens, producer bij Studio Ajax, vroeg aan MMBverpakkingen een voorstel voor een mooie geschenkverpakking voor gasten van Studio Ajax als dank voor hun komst naar de studio.
Gekozen is voor een ontwerp waarbij de voetbal in een luxe transparante box met draaggreep wordt aangeboden. De voetbal kan hierdoor eenvoudig worden meegenomen en de logo’s op de bal zijn goed zichtbaar.
Op de foto Fred Grim, Keje Molenaar(met bal) en Kluun die de eerste bal in nieuwe chique verpakking mochten ontvangen.

8-10-2010

MMBpackaging op EMPACK Den Bosch (15 en 16 maart 2011)

MMBpackaging is uiteraard aanwezig op de grootste verpakkingsbeurs in Nederland.
Bel +31 (0)164 211912 of stuur ons een mail en wij sturen U graag een gratis toegangskaart.

Waarom de Empack bezoeken?
 
Empack logo MMB packagingBehoort één van onderstaande punten tot uw doelen?

  • Efficiëntie verbeteren
  • Kosten verlagen
  • Productiviteit verhogen
  • Nieuwe oplossingen vinden
  • Laatste innovaties ontdekken
  • Nieuwe leveranciers vinden
  • Aankoopbeslissingen maken

Bezoek dan easyFairs EMPACK, dé ontmoetingsplaats van de Nederlandse verpakkingsindustrie.  
EMPACK bezoeken staat garant voor:

  • een ontmoeting met de top van de Nederlandse verpakkingsmarkt
  • een compleet overzicht van het productgamma, de belangrijkste producenten en vertegenwoordigers
  • het ontdekken van nieuwe product solutions en product innovations, interessante input voor de rationalisering/optimalisering van het eigen productieproces
  • de geschikte ondersteuning van ‘new product launches’ of product branding
    de ideale manier voor het opsporen van nieuwe sales opportuniteiten, een stevige basis voor onderbouwde aankoopbeslissingen

 

01-10-2010

MMBpackaging sponsort nieuwbouw Stichting Dierenasiel Breda e.o.

MMB draagt dieren een warm hart toe en sponsort de nieuwbouw voor het dierenasiel Brede e.o.
lees meer


12-11-2009

Smoothies kiest voor MMBpackagingSmooties verpakking door MMBpackaging

MMB Verpakkingen BV heeft, samen met zijn Engelse partner, een contract gesloten met de fabrikant van het merk Smoothies.
Deze  innovatieve fabrikant groeit zeer snel sinds de oprichting in 1998 en Smoothies wordt verkocht in Engeland, Ierland, Frankrijk, Duitsland, Scandinavië, België, Luxemburg en Nederland.

De fabrikant beschrijft Smoothies als:
We noemen onze smoothies "innocent" omdat ze de onschuld zelve zijn, 100% fruit en 100% natuurlijk. We gebruiken geen geur-, kleur- en smaakstoffen, geen rare E-honderdnogwatnummers, geen geconcentreerde sappen, geen suiker en geen water. Onze smoothies bestaan alleen maar uit vers fruit, en dat blijft zo.

MMBpackaging produceert voor een nieuw product de kokers voor de Engelse en later Europese markt.

05-12-2008

Beschermende verpakking voor luxe planten

MMB packaging B.V. uit Bergen op zoom heeft op aanvraag van een grote plantenkweker uit het Westland een passende verpakking ontwikkeld en gemaakt voor duurzame bloemen met pot ( Orchideeën ). Het probleem was dat de kweker al bijna een half jaar op zoek was naar een passende verpakking voor de bijna 1 meter hoge plant. Deze planten worden gekweekt voor een grote Supermarkt keten in Engeland en deze waren niet tevreden met de  verpakking. Er werd gebruik gemaakt van een flexibele transparante zak die geen bescherming bood tegen het beschadigen van de plant tijdens de opslag, vervoer en presentatie in de winkels. Een bijkomend nadeel was dat de plant niet meer de uitstraling gaf doordat de zak lelijk werd en verfrommelde waardoor de verkoop terugliep.

Met hulp van onze studio en de directe samenwerking tussen klant en MMB hebben we de juiste verpakking gevonden in een conische transparante huls in 200 my PET die strak om de pot op maat gesneden is. Door de conische vorm en de hoogte van ruim 1 meter was het niet mogelijk de huls te verlijmen, dit is verholpen door 4 makkelijk sluitende ingenieuze steeksluitingen te plaatsen op de randen van de huls. EIS was ook dat de handelingskosten zo laag mogelijk gehouden moesten worden dus werden er bij de eerste levering 4 zelf ontwikkelde inpak standaards meegeleverd. Hier moest de plant bovenop gezet worden waardoor de hoes makkelijk over de plant te trekken is. De eerste leveringen zijn nu gedaan in Engeland en de klant is zeer tevreden en heeft het de verkopen zien stijgen. 
01-12-2008

MMBpackaging vertegenwoordigt GB LTD uit Israël

Per 1-12-2008 heeft MMB de vertegenwoordiging gekregen van de firma GB LTD. GB Ltd staat voor "Graphica Bezalel" en is gevestigd in Israel.
GB is fabrikant van plastic en kartonnen vouwdozen. De markt van GB is het Midden Oosten, USA, en Engeland waar ze sterke vertegenwoordiging hebben en zij werken voor gerenommeerde klanten als Marks & Spencer, Swisa Beauty, Calvin Klein, Diesel, en Mothercare.
De moderne fabriek staat in Tel Aviv en er werken 133 mensen. GB heeft eigen produktiemachines zoals 3 drukpersen, meerdere vouwplakmachine vlakstanzen etc.
MMB Packaging zal deze Israëlische fabrikant vertegenwoordigen in de Benelux en Duitsland.
Ondanks dat GB wat verder weg zit als de gevestigde Duitse producenten zijn de ervaringen zeer goed en is de prijsstelling voor U als klant zeer concurrerend.

12-9-2008

MMBpackaging vergroot per 1-11-2008 zijn productie capaciteit.

MMB Verpakkingen, producent van transparante verpakkingen, heeft in samenwerking met een Roemeense producent zijn capaciteit uitgebreid.
MMB heeft in Roemenie een aantal machines geplaatst. Onder leiding van een Nederlandse manager zullen wij met deze machine's ons gaan concentreren op de grotere volumes in de afzet landen waar wij op dit moment actief zijn (Benelux Frankrijk Duitsland en U.K.).
De machines die bestemd zijn voor het produceren van kokers, hebben de mogelijkheid om diameters te maken van 100mm tot met 200mm .
Voor meer informatie kunt u contact op nemen met ons team in Bergen op Zoom

15-3-2008

Nieuwe internationale Website

Vanwege de toenemende vraag uit het buitenland is de website van MMBpackaging vernieuwd en binnenkort meertalig. Met deze nieuwe site kunnen wij onze klanten nog beter informeren.

2007

Prijs voor innovatieve versverpakking

Deutsche See GMBH heeft een unieke verpakking ontwikkeld voor vers producten zoals vis en vlees.  Door het unieke gepatenteerde ontwerp zie je niet het natuurlijke lekken van vers producten.  Deze nieuwe verpakking is in Duitsland genomineerd door Red Dot Award en behaalde prijs als meest innovatieve verpakking.
MMB packaging is door Deutche See uitgekozen voor de produktie van deze inovatieve verpakking. 

 
   
 

MMB packaging BV, Melanendreef 286, 4614 GL Bergen op Zoom, the Netherlands.
T:+31(0)164 211912   F:+31(0)164 241465   E-mail: info@mmbpackaging.com                          
  website design: www.mkbinternetmarketing.nl